loading

Przeciwdziałanie COVID-19 w naszym hotelu

Hotel Szara Willa jest obiektem, który zapewnia swoim Gościom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Personel recepcyjny został przeszkolony pod kątem bezpiecznego nawiązywania kontaktu z Gośćmi. W obiekcie stosowane są reguły sanitarne, które pozwalają naszym Gościom na bezpieczny kontakt z powierzchniami i przedmiotami, które w całości zostały zdezynfekowane. Dodatkowo, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, osoby nie będące pracownikami lub gośćmi hotelowymi nie mogą przebywać na terenie obiektu, co dodatkowo podwyższa nasze standardy bezpieczeństwa.

Obszary wspólne, takie jak korytarze, czy windy, zostały dokładnie zabezpieczone. Dezynfekcja tych części obiektu odbywa się zgodnie z uprzednio uzgodnionym i ściśle egzekwowanym harmonogramem. Hotel udostępnia również dezynfektory na każdym z pięter, przed restauracją oraz przed kręgielnią. Procedura sprzątania pokoi została zupełnie zmieniona i dopasowana do obecnej sytuacji. Po czynnościach porządkowych i dezynfekcji chemicznej, każdy z pokoi podlega procesowi ozonowania przed przyjazdem następnego Gościa, a następie zostaje oznaczony, aby nikt nieuprawniony nie mógł do niego wejść. Ozonowanie będzie również dostępne na życzenie Gościa podczas jego pobytu.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa Gości, pracownicy poddawani są mierzeniu temperatury dwa razy w ciągu dnia. Regularne szkolenia higieniczno-sanitarne to również nasz standard. Oprócz stosowania zwyczajowych procedur HACCAP, personel kuchenny pracuje w odpowiednich maskach i rękawiczkach oraz działa w oparciu o dodatkowe zalecenia Sanepid i GIS. Mając na uwadze dbałość o najwyższy poziom higieny, hotelowa kuchnia również poddawana jest cyklicznemu ozonowaniu.

Każdy z pracowników obiektu, niezależnie od zajmowanego stanowiska, zobowiązany jest do dbałość o swoje miejsce pracy (realizowanie procedur bezpieczeństwa i czystości), swoje dobro (noszenie maseczek, pomiar temperatury, regularna dezynfekcja rąk) oraz aktualną wiedzę (wewnętrzne szkolenia indywidualne po aktualizacjach procedur). Części zaplecza są regularnie dezynfekowane oraz poddawane wietrzeniu i / lub ozonowaniu.

Jako dobro nadrzędne większość z nas stawia zdrowie swoje i swoich najbliższych, dlatego wybierając nasz hotel możecie się Państwo czuć bezpiecznie i cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem. Jesteśmy małym, kameralnym hotelem, w którym troska o zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa dla naszych gości i pracowników, stanowi wartość najwyższą.

Życzymy Państwu miłego pobytu.

Comments are closed.