loading

Fitlife Fitness

FitLife to nowoczesny kompleks rekreacyjny położony w samym sercu Opola.

FitLife jest klubem prozdrowotnym, rodzinnym – inspirowany podróżami, w którym ćwiczą całe rodziny, jest health clubem wyjątkowym pod wzgledem atmosfery, opieki i doradztwa dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie.

FitLife jest prekursorem i jako pierwszy w Opolu otworzył wydzieloną strefę ćwiczeń psychofizycznych (body&mind). Możemy pochwalić się największym bogactwem form mentalnych i prozdrowotnych spośród innych klubów fitness. Jako jeden z nielicznych klubów w regionie proponujemy szeroko rozwinięty i ogromnie popularny trening funkcjonalny i cross trening oraz specjalnie przygotowaną strefę treningu funkcjonalnego. Gwarantujemy opiekę instruktorską w cenie karnetu na siłownię. Zapewniamy system zmianowy kadry od samego rana do późnych godzin wieczornych.

Jako jedyny klub w regionie posiadamy trening rowerowy dla osób z problemami zdrowotnymi, osób starszych i w ciąży – Sensitive Cycling.

Kadra menadżerska systematycznie dba o rozwój swoich pracowników inwestując w ich potencjał i profesjonalne szkolenia.

Gwarantujemy bogaty system rabatów i usług dodatkowych.

dzięki zdobytemu, wieloletniemu doświadczeniu w branży fitness i wellness otworzyliśmy studio coachingu w zakresie szkoleń instruktorskich.

Znaleźć można u nas profesjonalny klub zabaw dla dzieci oferujący fachową opiekę oraz gry i zabawki – gratis do każdego karnetu.

Kontakt

tel. 77 441 45 60

e-mail: recepcja@fitlife.com.pl

e-mail: biuro@fitlife.com.pl

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 22:30

W soboty w godzinach 8:00 – 20:00

W niedziele w godzinach 9:00 – 18:00

Więcej promocji i szczegóły na stronie: www.fitlife.com.pl

Comments are closed.